Uredništvo    25. avgust 2017
Sijajen gol Zvezdinega vezista

Za enega od vrhuncev sinočnjega večera v evropski ligi je poskrbel Guelor Kanga. Vezist Crvene zvezde je s spektalularnim golom takoj na začetku drugega polčasa Marakano dvignil na noge.
Kek: AEK boljši za gol
V skupinski del evropske lige se je včeraj uspelo uvrstiti tudi obema beograjskima kluboma. Medtem ko je Partizan v gosteh zanesljivo premagal ekipo Videotona, je Crvena zvezda zablestela na domačem terenu, kjer je premagala Krasnodar z 2:1 in se po skupnih 4:4 in zaradi večjega števila golov v gosteh razveselila napredovanja.

Najlepšo potezo tekme pa je v 46. minuti izvedel Zvezdin vezist Guelor Kanga, ki je s fantastičnim golom (video) poskrbel za delirij na tribunah Marakane. Vsekakor gol, vreden večkratnega ogleda.