Evropske lige
Po točki proti Mariboru so Celjani v petek zvečer vknjižili novo, tokrat proti Krškemu. Mreži na obeh golih sta mirovali. Več strelov je zbrala domača ekipa.
2
10.9.2017
Olimpija je imela v Krškem kar nekaj težav v prvem polčasu, v katerem je dvakrat zaostajala. V drugem pa je zrežirala preobrat in se s štirimi doseženimi zadetki veseli nove zmage.
12
8.9.2017
Maribor in Domžale sta to že izkusila, Olimpijo to čaka ta konec tedna. Prvi strelec lige Miljan Škrbić s soigralci pričakuje vodilno ekipo lige. Srbski napadalec je eno največjih presenečenj v dosedanjem poteku sezone.
0
27.8.2017
Vodstvo po zaostanku je Domžalam v Krškem dalo upanje, da bodo izpad iz Evropo presekale s prvenstveno zmago. Toda sledila je izključitev Blažiča in Krško je tekmo obrnilo ter zmagalo s 4:2.
10
19.8.2017
Kalkulacija z rezervno postavo se je Darku Milaniču skoraj maščevala, saj je Maribor kljub pobudi v večjem delu tekme in številnim strelom do 96. minute imel 2:2 s Krškim, potem pa je zadel Pihler.
43
15.8.2017
Nogometna zveza Slovenije je v letošnji sezoni uvedla izbor najboljšega igralca meseca, prvi dobitnik te nagrade pa je postal napadalec Krškega Miljan Škrbić, ki je trenutno na vrhu lestvice strelcev državnega prvenstva.
1
13.8.2017
Zadnja tekma petega kroga med Krškim in Ankaranom ni dala zmagovalca. Krčani so dvakrat povedli, na koncu pa so se morali proti močno prenovljeni primorski enajsterici zadovoljiti s točko.
0
6.8.2017
Hrvaški vezist Tonči Mujan, sicer otrok Hajduka, je na tekmi v Velenju lepo preigral Klemena Bolho in dosegel zadetek, ki je Krčane popeljal do tretjega mesta na lestvici.
1
5.8.2017
Rudar iz Velenja je dveh zaporednih zmagah doživel dva zaporedna poraza. Tokrat ga je na domačem igrišču presenetilo Krško (0:1), ki se je z zmago celo povzpelo na tretje mesto.
2
3.8.2017
Vodstvo Krškega je podpisalo profesionalni pogodbi z vratarjem Markom Zalokarjem in trenutno prvim strelcem slovenskega državnega prvenstva Miljanom Škrbićem.