Stran
od 12
23.4.2017
Evropske lige
Olimpija je z velikimi mukami v gosteh z 1:0 premagala Krško in se v devetem poizkusu naposled razveselila prve spomladanske zmage. Gol ustvarila odpisani Marko Vukčević in še nepreverjeni Issah Abbas.
18
17.4.2017
Domžalskega strelskega krča je konec. "Stranka po meri" je v 29. krogu 1. SNL postalo Krško, ki je sicer doseglo tri gole, a moralo pobrati pet žog iz svoje mreže.
1
8.4.2017
Krško je klonilo. Vodstvo Gatarića je še pred koncem prvega polčasa Rudar uspel izničiti in povesti, dva gola pa sta na koncu zadostovala za zmago.
0
1.4.2017
Velikanska prednost je nekoliko uspavala nogometaše Maribora, ki so na gostovanju v Krškem osvojili le točko. Po vodstvu gostiteljev je za izenačenje znova poskrbel Dare Vršič s svojim že devetim zadetkom.
9
31.3.2017
Maribor se v Krško odpravlja upravičit vlogo favorita. V Posavje bodo vijoličasti prispeli že dan pred tekmo. "Zbranost mora biti na najvišji ravni," pravi trener Darko Milanič.
0
28.3.2017
Slovensko prvenstvo se po reprezentančni pavzi nadaljuje. V Kopru so uvodno tekmo 26. kroga dobili Krčani, ki so zmagali z goloma Škrbića v 39. in 88. minuti. Koper prvič letos izgubil.
0
18.3.2017
Radomlje, ki so praktično že drugoligaš, so izgubile tudi dvoboj z dna lestvice proti Krškemu, ki je tako menjavo trenerja obeležilo z zmago.
0
13.3.2017
Po šestem mestu v lanski sezoni in osmem v tem trenutku so se v Krškem odločili za menjavo trenerja. Tomaž Petrovič odhaja, priložnost pa dobiva Rok Zorko.
4
12.3.2017
Celjani so v gosteh s 3:2 premagali Krčane in tako po premoru na svoj račun naložili že sedem točk. Krško na zmago pred svojimi gledalci čaka že štirinajst prvenstvenih krogov.
2
5.3.2017
Aluminij je imel priložnost, da bo po daljšem času zapusti predzadnje mesto na lestvici, a navkljub terenski premoči ni premagati neposrednega tekmeca v bitki za obstanek Krškega.