Uredništvo    15. april 2017
Serie A, 32. krog

Milan rešil točko na derbiju

Milanski derbi je upravičil naziv derbi, kajti razpletel se je dramatično. Rossoneri pa so točko rešili v zadnji minuti tekme. Juventus uspešen na gostovanju pri Pescari. Rezervist Iličić izgubil z Empolijem.

INTER 2:2 MILAN
Candreva 36., Icardi 44.; Romagnoli 83., Zapata 90.

ROMA 1:1 ATALANTA
Džeko 50.; Kurtić 22.
Jasmin Kurtić (Atalanta) je igral do 68. minute.

PALERMO 0:0 BOLOGNA
Rdeči karton: Pulgar 25. (Bologna)
Siniša Andjelković (Palermo) je igral vso tekmo.

CAGLIARI 4:0 CHIEVO
Borriello 11., Sau 15., Pedro 40., 90.
Boštjan Cesar (Chievo) je igral vso tekmo, Valterja Birse (Chievo) ni bilo v kadru.

TORINO 1:1 CROTONE
Belotti 66. (11m); Nwankwo 81.
Andrej Kotnik (Crotone) ni igral.

FIORENTINA 1:2 EMPOLI
Tello 64.; El Kaddouri 37., Pasqual 90. (11m)
Rdeči karton: Kalinić 90. (Fiorentina)
Josip Iličić (Fiorentina) je v igro vstopil v 61. minuti, Miha Zajc (Empoli) ni igral.

PESCARA 0:2 JUVENTUS
Higuain 23., 43.

GENOA 2:2 LAZIO
Simeone 10., Pandev 78.; Biglia 45. (11m), Alberto 90.

Werder Lunik 16.4.2017, 12:41 Prijavi komentar
No, vseeno je malce zgrešeno trdit, da je zdaj sodnik kriv za izgubljene točke. Inter je imel tekmo pod nadzorom, idealen rezultat, vse mu je šlo na roko, potem so pa nehali igrat. Tu se lahko samo sami zamislijo. Toliko podaljška pa je šlo precej na rovaš poležavanja. V samem sodnikovem podaljšku igre niti ni bilo veliko. (prekrški -> kartoni -> ogromno ležanja in zavlačevanja) Že res, da izgubljene točke skelijo na koncu, ampak tu se Inter lahko samo vpraša zakaj je nehal igrat, zakaj ni v napadu držal žoge več v svoji posesti, zakaj niso ob kotni zastavici zavlačevali z žogo itd. Ne vem no, če je prav sodnik tisti, na katerega je treba s prstom kazat. ;)
124421 16.4.2017, 12:10 Prijavi komentar
Pa da ne pozabim, da je sodnik ponovno podalšal minuto in pol čez podalšek. Sramota, kako nam kradejo naslove(::::
124421 16.4.2017, 12:00 Prijavi komentar
Drugače meni je najbolj škoda sramotnega sojenja v torinu, ko je Inter izgubil 1:0, tisto tekmo da bi dobili, bi bili letos italjanski prvaki, ker imajo vse, ampak spet jih je zjebalo sojenje. Ekipa je pa drugače sijajna, včeraj so ponovno pokazali to:)))
Rosonero11 16.4.2017, 11:07 Prijavi komentar
richiehawtin no ja, Perišič je imel načet kolen, saj je pokazal, da si ga hladi po menjavi. Biabiany je pa sploh letos prvič igral v seria a, to je pa blo čuden ja. Bogi 30 milijonski gabigol pa na klopci
maverik 16.4.2017, 08:43 Prijavi komentar
Inter lahko samo pozabi na ligo prvakov dokler tako na lahko podarja točke. Take tekme treba zmagovat, ne se ustavit pri 2-0 ampak treba dat še tretjega, četrtega itd. ne pa 20 min pred koncem nehat igrat ker lahko še kako slabši nasprotnik zadane in te spravi v težave, še posebej na derbijih ker ambient naredi svoje. Crotone, Milan, Sampdoria, Torino, to so tekme za zmagovat, če želiš biti v koraku z najboljšimi...
richiehawtin 16.4.2017, 05:23 Prijavi komentar
saponara lahko max.20 min pretece na igriscu, ilicic pa pobga se letos dajajo kdo bo vec vratnic zadeu v sezoni? tezko je letos bit simpatizer fiorentine. inter pa no comment....dolocene poteze Piolija kdo bi razumel? Eder?? Biabany? sam se sainsbury naj drugic pride v igro. Brozovica pa bk, chilla on na terasi, lajka se instagram...
FCBarca_ 15.4.2017, 17:07 Prijavi komentar
xavimungo pod vzdevkom cornelius... hahahaha kak jokec.
Werder Lunik 15.4.2017, 16:05 Prijavi komentar
Lepo je bilo videt, da so vztrajali do konca in si prislužili točko, ampak kakšne so bile pa reakcije v obrambi pri prejetih golih? Ojoj, kar stemnilo se mi je. Upam, da se poleti pripelje koga, ki bo konkretno izboljšal stabilnost zadaj, pa tudi okrepitev vezne vrste bi bila kar potrebna. Vseeno pa pohvale za pristop v zaključnem delu tekme, če je že vmes kje malo zmanjkalo.
Rosonero11 15.4.2017, 14:44 Prijavi komentar
Ko ti hlod Zapata zabije končni gol veš, da rabiš remont v obrambi. Dobro je, remi. Forza
jojec1 15.4.2017, 14:42 Prijavi komentar
Huh, kakšen povratek Milan :) milo za drago, vrnili za novemberski obračun :) Forza Milan