Uredništvo    1. oktober 2017
Serie A, 7. krog

Napoli je sam na vrhu

Atalanta je na zadnji nedeljski tekmi izničila zaostanek z 0:2 proti Juventusu ter na koncu z remijem poskrbela, da je Napoli prvič v letošnji sezoni povsem sam na vrhu lestvice. Roma premagala Milan.

UDINESE 4:0 SAMPDORIA
de Paul 27. (11m), Lopez 66. (11m) in 85., Fofana 90. (11m)
Rdeči karton: Barretto 40. (Sampdoria)

GENOA 0:1 BOLOGNA
Palacio 73.

Nedelja
NAPOLI 3:0 CAGLIARI
Hamšik 4., Mertens 40. (11m), Koulibaly 47.

BENEVENTO 1:2 INTER
D'Alessandro 42.; Brozović 19. in 22.

CHIEVO 2:1 FIORENTINA
Castro 25. in 46.; Simeone 6.
Samir Handanović (Inter) in Vid Belec (Benevento) sta branila celo tekmo.
Valter Birsa je igral do 73. minute in prispeval asistenco pri prvem zadetku Chieva, Boštjan Cesar (oba Chievo) pa je v igro vstopil v 71. minuti.

LAZIO 6:1 SASSUOLO
Luis Alberto 45. in 57., de Vrij 56., Parolo 64. in 69., Immobile 81. (11m); Berardi 27. (11m)

SPAL1:1 CROTONE
Paloschi 39.; Nwankwo 59.

TORINO 2:2 HELLAS VERONA

Falque 31., Niang 44.; Kean 87., Pazzini 92. (11m)
Rdeči karton: Zuculini 97. (Verona)

MILAN 0:2 ROMA
Džeko 72., Florenzi 77.
Rdeči karton: Calhanoglu 80. (Milan)

ATALANTA 2:2 JUVENTUS
Caldara 31., Cristante 67.; Bernardeschi 21., Higuain 24.
Jasmin Kurtić je igral do 56. minute, Josip Iličić (oba Atalanta) je v igro vstopil v 32. minuti.

POVEZAVA: Vse o Serie A
Komentarji: 40
<< < | 1 | 2 | 3 | 4 | > >> Starejši naprej | Novejši naprej
partito 2.10.2017, 15:45 Prijavi komentar
Naslednji krog pa kar 3 dobre tekme...Juve -Lazio..0 Roma- Napoli..0 in pa Inter-Milan...1 sicer upam na poraz Juventusa , Napolija in Milana..
partito 2.10.2017, 15:32 Prijavi komentar
Monteli bi letos boljše šlo ,če ne bi zamenjali toliko igralcev..Z lanskim kadrom bi bil uspešnejši... Ni pa še nič izgubljeno..še četrtino prvenstva ni odigrano..Imam pa občutek,da bi Inter klonil na derbiju (upam da ne) in tam se zna Milan pobrat,dobiti nekakšen zagon za nadaljevanje..
partito 2.10.2017, 15:23 Prijavi komentar
Dobro več kot 50% sem zadel..sploh za Juve sem vesel;) Pri 2-0 sem kr nehal gledat in se posvetil drugim stvarem..lepa
F.C.B. 2.10.2017, 11:54 Prijavi komentar
retropil se sicer delno strinjam s tvojim komentarjem, toda glede na to, da ste praktično celotno prvo postavo zamenjali bi redko kateri drugi trener kaj več izstisnil iz te ekipe. Še 3,4 menjave v postavi se poznajo, kaj šele, če skoraj celotno prvo postavo zamenjaš. O tem sem že poleti pisal, da bo Milan rabil nekaj sezon, da se ta ekipa uigra. Letos mesta, ki vodijo direktno v EL, potem počasi napadati mesta za LP, nato pa šele pride boj za scudetto. Sicer pa letos Milan zmaga EL pa so drugo sezono v LP ;)
Rosonero11 2.10.2017, 10:48 Prijavi komentar
aloalo23 heheheh to smo mi lani za Francka govoril. na žalost ni trajalo :D
aloalo23 2.10.2017, 08:23 Prijavi komentar
Rosonero11 Jaz se nič ne pritožujem nad Montelo, zame daje odlične rezultate, kar s takim tempom naprej
retropil 2.10.2017, 08:22 Prijavi komentar
Lani Montella ni bil pod pritiskom, ker je imel za en kurac ekipo. Letos ima močno okrepljeno ekipo, cel kup dokazano dobrih igralcev, reprezentantov, pa ne zna sestavit taktike, da bi do strela prišli. Katastrofa od trenerja. Brez hrbtenice. Menjat čimprej. To ni več nikamor podobno. MontellaOUT
aloalo23 2.10.2017, 07:32 Prijavi komentar
zmaj05 da bi Juventus imel lovke??? Vprašaj Juventusove navijače. Oni so najbolj pošten klub
Rosonero11 1.10.2017, 23:11 Prijavi komentar
Lani se ni nihče pritoževal nad montelo, ko je bil na tretjem mestu s tistim kadrom nekaj časa...
zmaj05 1.10.2017, 23:11 Prijavi komentar
Kako lahko sodnik sodi penal, če smo vsi videli da je bila Rama!? Zgleda še majo Juventini vedno lovke nekje/nekako :)! Buffonova napaka pri 1:2 je pa sila smešna! Naj re v penzijo, ker papa gole za bzv...