Olimpija 3 0 1 0
NOVICE Več novic...
0
14.5.2017 | Mednarodni nogomet
Danijel Miškić je na včerajšnjem obračunu proti Domžalam lepo zadel iz prostega strela in zmaje tik pred koncem polčasa popeljal v vodstvo z 2:1.
Elsner: Zmagal je kolektiv
0
1.12.2016 | Mednarodni nogomet
Olimpija je bila na zaledeneli zelenici domačih Stožic po dveh zadetkih v prvem polčasu na poti proti zanesljivi zmagi nad Celjem, a na koncu trpela. Trener Luka Elsner je videl veliko napredka.
Kronaveter nared do ponedeljka
5
30.7.2016 | Mednarodni nogomet
Olimpija bo v lov na tretjo zaporedno zmago na začetku nove sezone Prve lige Telekom Slovenije lahko krenila tudi z Rokom Kronavetrom. Prvi posameznik šampionske sezone naj bi bil nared za tekmovalni "debi".
Uradno: Miškić v Olimpiji
40
25.7.2016 | Mednarodni nogomet
Osvežitve potrebna zvezna vrsta Olimpije je danes dobila novo okrepitev. Triletno pogodbo je z Ljubljančani podpisal hrvaški vezist Danijel Miškić, ki v prestolnico prihaja iz vrst ligaškega tekmeca Celja.
Miškić na poti k zmajem
8
23.7.2016 | Mednarodni nogomet
Hrvaški vezist Danijel Miškić, ki je letošnjo sezono začel v majici Celja, bo kariero nadaljeval v vrstah aktualnih državnih prvakov. Olimpija bo z njim zaostrila konkurenco v srednji vrsti.