NOVICE Več novic...
Tretji gol Boharja za tri točke
6
13.10.2017 | Mednarodni nogomet
Damjan Bohar je v 82. minuti zaključil preobrat Maribora v Velenju, kjer so državni prvaki z veliko boljšim drugim polčasom izničili vodilni gol Johna Maryja ter vsaj začasno pobegnili na vrhu lestvice Olimpiji.
Mary sezono končal kot prvi strelec
0
27.5.2017 | Mednarodni nogomet
Sezona v 1. SNL je končana, kot najboljši strelec pa jo je s 17 doseženimi zadetki zaključil John Mary iz Rudarja. Prvi asistent lige je Dare Vršič.
Mary se bo očitno odločal med tujimi
0
11.5.2017 | Mednarodni nogomet
Ognjen Karišić, zastopnik napadalca Rudarja Johna Maryja, razkriva, da se drugi strelec 1. SNL odloča med Francijo, ZAE, Turčijo, Nemčijo, Kitajsko in Katarjem.
Rudar trikrat brez prvega strelca
0
9.9.2016 | Mednarodni nogomet
Disciplinski sodnik NZS je napadalca Rudarja iz Velenja Johna Maryja, ki je v letošnji sezoni dosegel že štiri zadetke, kaznoval s tremi tekmami prepovedi igranja.
Debitant Mary prišel kot naročen
0
30.7.2016 | Mednarodni nogomet
Izvrsten debitantski nastop novega napadalca Rudarja Johna Maryja je zaznamoval velenjsko zmago nad Koprom. Ta je na povprečnem obračunu pokazal premalo za kaj več kot tesen poraz (2:0).