NOVICE Več novic...
Največji nabor na svetu
14
3.7.2017 | Mednarodni nogomet
Nemškemu selektorju Joachimu Lowu se smeji do ušes. Ob odsotnosti večine ključnih igralcev je osvojil pokal konfederacij, podmladek pa je osvojil naslov evropskih prvakov do 21 let.
Nemčija osvojila pokal konfederacij
22
2.7.2017 | Mednarodni nogomet
Nemčija je na konfederacijski pokal v Rusiji odpeljala rezervisti, ki pa so bili vseeno premočni za vso konkurenco. Veliki finale proti južnoameriškemu prvaku Čileju je odločil zadetek Larsa Stindla.
Nemci mladinski evropski prvaki!
37
30.6.2017 | Mednarodni nogomet
Nemčija je v finalu evropskega prvenstva do 21 let presenetila favorizirano Španijo in se dokopala do druega naslova v svoji zgodovini. Strelec edinega zadetka v finalu je bil Mitchell Weiser.
Čile namučil svetovne prvake
4
22.6.2017 | Mednarodni nogomet
Derbi skupinskega dela pokala konfederacij med svetovnimi prvaki Nemci in južnoameriški prvaki Čilenci ni dal zmagovalca. Za Čile je hitro zadel prvi zvezdnik Alexis Sanchez, Nemce je rešil Lars Stindl.
Oslabljeni elf začel z zmago
2
19.6.2017 | Mednarodni nogomet
Reprezentanca Nemčije, ki na pokalu konfederacij nastopa brez večine najboljših igralcev, prvenstvo začenja z zmago. Na svoji uvodni tekmi je s 3:2 premagala Avstralijo.