Stran
od 10
19.3.2017
Slovenski nogomet
Aluminij je na obračunu dveh ekip s spodnjega dela lestvice visoko s 3:0 premagal velenjski Rudar in se razveselil najvišje zmage v letošnji sezoni. Rudar po zmagi v Ljubljani doživel dva poraza.
1
11.3.2017
Maribor je v drugem polčasu z zadetki Milivojeja Novakovića, Dareta Vršiča in Marcosa Tavaresa zlomil odpor Aluminija, se mu maščeval za jesenski poraz in Olimpiji ušel na velikih devet točk razlike.
15
10.3.2017
Nogometaši Aluminija se ta konec tedna vračajo v Ljudski vrt, kjer so na začetku sezone uspeli presenetiti favoriziranega tekmeca. Damjan Bohar vneto pričakuje revanš.
1
5.3.2017
Aluminij je imel priložnost, da bo po daljšem času zapusti predzadnje mesto na lestvici, a navkljub terenski premoči ni premagati neposrednega tekmeca v bitki za obstanek Krškega.
1
25.2.2017
Prvi obračun državnega prvenstva po zimskem premoru je prinesel veselje nogometašem Aluminija, ki so v gosteh kar s 3:0 premagali Radomlje. Radomlje so zdaj že 12 točk za devetim mestom.
1
29.1.2017
Vratar Matija Kovačić je že četrti član propadlega Zavrča, ki bo kariero nadaljeval v bližnjem Kidričevem. Novi član Aluminija je postal tudi 22-letni hrvaški napadalec Mateo Panadić.
3
Prvoligaš iz Kidričevega se bo v boj za obstanek v prvi ligi podal z dvema novima igralcema. Iz Hrvaške prihajata napadalec Vedran Mesec in nekdanji član Zavrča Sanin Muminović.
1
27.1.2017
Pri Aluminiju so se razveselili prihoda zanimivega mladega nogometaša. Kidričane je okrepil 21-letni Ganec Derrick Mensah, ki je bil med drugim tudi član španskega Atletico Madrida.
3
3.1.2017
Aluminij je dobil novega trenerja. Ekipi iz Kidričevega bo na poti do zagotovitve obstanka v prvi slovenski ligi skušal pomagati Hrvat Slobodan Grubor.
2
10.12.2016
Aluminij je na zgodnje popoldanski tekmi z 2:1 premagal Celje in tako prekinil serijo štirih zaporednih porazov. Junak je bil Žiga Škoflek, ki je za zmago zadel v 92. minuti.