Stran
od 69
19.3.2017
Slovenski nogomet
Trener Domžal Simon Rožman nima pojasnil za mrk svojih varovancev v drugem polčasu tekme v Gorici, veliko bolj zadovoljen pa je bil goriški strateg Miran Srebrnič.
4
18.3.2017
Po visoki zmagi v Velenju je Gorica zabeležila še zmago proti Domžalam, ki so v Športnem parku ob polčasu vodile z 1:0. V drugem pa popoln mrk gostov in triumf domačinov, ki so na štirih tekmah letos zabili 10 golov.
7
17.3.2017
Goričani po odlični predstavi v Velenju doma pričakujejo Domžalčane, ki po začetnih težavah na Primorsko prihajajo s skalpom ljubljanske Olimpije. Dejan Žigon želi nove tri točke.
0
11.3.2017
Nogometaši Rudarja so po veliki zmagi v Stožicah pokazali povsem drugačen poraz in doma zasluženo izgubili proti Gorici. Miran Burgić je uspešno izvedel že sedmo enajstmetrovko.
2
8.3.2017
Miran Srebrnič je bil zadovoljen z začetkom torkove tekme proti Mariboru, ne pa tudi z napakami, ki so privedle do preobrata in posledično zmage Maribora.
4
7.3.2017
Maribor je v Novi Gorici sicer zaostajal, a se že do konca prvega polčasa pobral po dveh akcijah podajalca Novakovića in strelca Vršiča. Dva gola je dodal še Zahović, za končnih 4:2.
30
4.3.2017
Najbolj zanimiv sobotni obračun 23. kroga državnega prvenstva med Gorico in Mariborom zaradi poplavjenega igrišča v goriškem športnem parku ni bil odigran.
2
3.3.2017
Izkušeni napadalec Gorice Miran Burgič pričakuje bučno podporo na sobotnem obračunu proti Mariboru, ki bo veliko povedal o vrednosti obeh ekip po zimskem premoru. Gorica je lani dvakrat premagala Maribor.
1
26.2.2017
Gorica je v Krškem prevladovala, po poznem izenačenju gostiteljev pa je vlogo junaka zavzel Rok Grudina, ki je s svojim prvencem v prvoligaški druščini Goričanom priigral zmago.
0
21.2.2017
Nigerijski napadalec Donatus Joseph Edafe, ki je v Novo Gorico prišel že pred tedni, je bil uradno predstavljen kot nova okrepitev tega slovenskega prvoligaša.