Stran
od 51
22.4.2017
Slovenski nogomet
Zadetek Parka je bil na Bonifiki dovolj za novo zmago Kopra, ki se je tako otresel neposrednega tekmeca za šesto mesto na lestvici.
0
15.4.2017
Maribor je rane po pokalnem izpadu celil v Velenju, kjer je s petnajstim letošnjim zadetkom Luke Zahoviće premagal domači Rudar in pred ponedeljkovimi tekmami prednost povečal na 16 točk.
8
8.4.2017
Krško je klonilo. Vodstvo Gatarića je še pred koncem prvega polčasa Rudar uspel izničiti in povesti, dva gola pa sta na koncu zadostovala za zmago.
0
7.4.2017
Udinese je na prijateljski tekmi z velenjskim Rudarjem napolnil mrežo "knapov" (6:0). Videmčani so dvoboj odigrali z močnima enajstericama, ki sta bili prevelik zalogaj za Velenjčane.
1
2.4.2017
Rudar iz Velenja je na zadnji tekmi 27. kroga popravil statistike proti odpisanim Radomljam, ob zmagi s 5:1 pa je s hat-trickom v pičlih štirih minutah zasijal John Mary.
0
29.3.2017
Celjani so dobro spomladansko formo potrdilii tudi v bližnjem Velenju, kjer je izenačen obračun tik pred koncem odločil nekdanji član Rudarja Matej Podlogar.
1
19.3.2017
Aluminij je na obračunu dveh ekip s spodnjega dela lestvice visoko s 3:0 premagal velenjski Rudar in se razveselil najvišje zmage v letošnji sezoni. Rudar po zmagi v Ljubljani doživel dva poraza.
1
11.3.2017
Nogometaši Rudarja so po veliki zmagi v Stožicah pokazali povsem drugačen poraz in doma zasluženo izgubili proti Gorici. Miran Burgić je uspešno izvedel že sedmo enajstmetrovko.
2
6.3.2017
Mladi up velenjskega Rudarja Mitja Lotrič je na včerajšnjem obračunu v Stožicah dosegel mojstrski zadetek, ob katerem je bil vratar Olimpije Nejc Vidmar nemočen.
0
5.3.2017
Olimpija znova gori! Zmaji so poraz v Ljudskem vrtu nadgradili z obupno predstavo proti Rudarju, ki je sredi Stožic dvakrat vodil kar s tremi goli razlike in se na koncu veselil velike zmage s 4:2.