Stran
od 33
16.9.2017
Slovenski nogomet
Triglav je prvo četrtino prvenstvo sklenil brez zmage. Na razmočenem igrišču v Kranju je doživel že četrti zaporedni poraz; tokrat je bil z 2:1 boljši Rudar iz Velenja.
1
9.9.2017
Domžalčani so po koncu premora v nadaljevanje prvenstva krenili nadvse odločno. Razleteni gostitelji so gostom iz Kranja nasuli kar šest zadetkov in z visoko zmago potrdili svoj visok potencial. Dva gola Lovra Bizjaka.
0
2.9.2017
Nekdanji up Olimpije David Tijanič je po prekinitvi pogodbe z Ljubljančani našel nov klub. Dokazati se bo poizkusil pri kranjskem Triglavu.
0
27.8.2017
Aluminij je na ogrevanju pred večnim derbijem z 2:0 premagal kranjski Triglav, ki še naprej ostaja brez prvenstvene zmage. V Kidričevem sta obe ekipi zgrešili po eno enajstmetrovko.
0
19.8.2017
Gorica je v Kranju že zaostajala, toda v drugem polčasu obrnila potek srečanja in se veselila zmage. Z drugo zapored je Gorica zdaj nekoliko bolj varna.
1
11.8.2017
Kranjski Triglav je v Celju s poznim zadetkom Dejana Robnika iztržil točko in že četrtič v letošnji sezoni remiziral. Filip Dangubić je skušal kot Diego Maradona pretentati sodnike, a ti niso nasedli.
17
5.8.2017
Serije zmag Olimpije je konec. Ljubljančani so v težkih vremenskih pogojih v Kranju oblegali vrata Triglava, a nekdanji vratar zmajev Elvis Džafić ni klonil. Maribor bo v nedeljo lahko sam na vrhu.
63
28.7.2017
Krško je prišlo do četrte točke v letošnji sezoni, toda šele po vodstvu gostov iz Kranja. Domače moštvo je odrešil Miljan Škrbić, ki je na treh tekmah zabil že pet golov!
0
22.7.2017
Maribor se je v Kranju znašel v globokih težavah, a je navkljub zaostanku z 2:0 v zadnjih dvajsetih minutah dosegel tri gole in se po velikem preobratu dokopal do zmage. Strelec zmagovitega zadetka Marcos Tavares.
14
15.7.2017
Dravograd je gostil prvo prvoligaško tekmo po dolgih letih, "domači" Ankaran je gostil soborca, ko gre za novince v 1. SNL. Tekma je bila zaprta za javnost, prav tako oba gola za obe ekipi - 0:0.