NOVICE Več novic...
Šporar zadel za zmago Basla
8
19.1.2017 | Slovenski nogomet
Basel je na prijateljski tekmi v španski Marbelli z 2:1 premagal moskovsko Lokomotivo, zmagoviti zadetek pa je v drugem polčasu dosegel slovenski up Andraž Šporar.
Šporar menja Berića!
15
4.11.2016 | Slovenski nogomet
Slovenski selektor Srečko Katanec je zaradi poškodb Kevina Kampla, Roberta Berića in tudi Romana Bezjaka v izbrano vrsto naknadno vpoklical Aleksa Pihlerja in premierno tudi Andraža Šporarja.
Šporar prispeval novo asistenco
1
25.9.2016 | Slovenski nogomet
Andraž Šporar je prvič začel tekmo v dresu Basla in s podajo sodeloval pri zmagi svoje ekipe v St. Gallnu. Igral je do 74. minute.
Šporar podal ob zmagi
2
22.9.2016 | Slovenski nogomet
Andraž Šporar je igral pol ure ob novi zmagi Basla v švicarskem prvenstvu. Slovenski napadalec je prispeval podajo za izenačujoči zadetek.
Šporar končno dobil priložnost
5
19.9.2016 | Slovenski nogomet
Andraž Šporar je po mesecih odsotnosti in rehabilitaciji v nedeljo prvič zaigral v začetni enajsterici Basla in se s soigralci veselil napredovanja v pokalu.