NOVICE Več novic...
Zec in Vručina med knapi
0
9.7.2016 | Slovenski nogomet
Rudar iz Velenja je sklenil pogodbi z nekdanjim kapetanom Domžal Darkom Zecom in izkušenim hrvaškim napadalcem Bojanom Vručino. Igralski kader za novo sezono naj bi bil tako popolnjen.
Zec odhaja po enajstih letih
4
6.6.2016 | Slovenski nogomet
Darko Zec, ki je v minuli sezoni nosil kapetanski trak Domžal, po enajstih letih zapušča klub, pri katerem je preživel celotno profesionalno nogometno kariero.
Lepa zmaga Domžal v Turčiji
1
6.2.2016 | Slovenski nogomet
Na pripravah v Turčiji so se člani NK Domžale v soboto veselili lepe zmage nad ukrajinskim prvoligašem Metalistom iz Harkiva (1:0). Edini gol prispeval kapetan Darko Zec.
Kapetanski trak bo odslej nosil Zec
2
28.1.2016 | Slovenski nogomet
V Domžalah so po odhodu Nejca Vidmarja v Olimpijo imenovali novega kapetana. Čast je doletela dolgoletnega člana domžalskega kluba Darka Zeca.
Rudar potolčen iz Domžal
0
12.12.2015 | Slovenski nogomet
Velenjčani so v 15 minutah drugega polčasa dobili kar tri zadetke in Domžale so po remijih z Mariborom in Olimpijo potrdile, da na premor odhajajo kot morda najbolj vroča ekipa Prve lige (4:0).