Uredništvo    14. maj 2017
Sijajna predstava Mihe Zajca v Serie A

Empoli je v Cagliariju doživel poraz, po katerem ima le še točko prednosti pred mesti, ki vodijo v izpad, dobra novica pa je vstajanje Mihe Zajca, ki je v dobrih 15 minutah pustil izjemen vtis z zadetkom in asistenco.
(foto: /)
Empoli je v 36. krogu italijanske Serie A izgubil na Sardiniji, kar je izjemno slaba novica upoštevajoč zmago Crotoneja proti Genoi, saj ima zdaj klub iz Toskane le še točko prednosti pred mesti, ki vodijo v izpad oziroma v Serie B.

Prav poraz proti Cagliariju z 2:3 pa bo morda prelomen za italijansko kariero nekdanjega vezista Olimpije Mihe Zajca, ki je v igro vstopil v  76. minuti in sam zrežiral skoraj popoln preobrat. Le tri minute kasneje je z mojstrsko reakcijo zaostanek Empolija znižal na 1:3, v 85. minuti pa je še lepo asistiral veteranu Massimu Maccaroneju, ki je postavil končni izid tekme.

Na spodnjem posnetku si lahko ogledate Zajčev prvenec v Serie A:

Na spodnjem posnetku pa si lahko ogledate še njegovo asistenco pri drugem zadetku Empolija.