Uredništvo    13. marec 2017
Končana je izjemna tradicija

Končan neverjeten niz Suareza in Barcelone

Zgodilo se je tudi to, da je Luis Suarez končal neverjeten niz 66 tekem, na katerih je dosegel gol, Barcelona pa je zmagala. Včeraj je zadel, Barcelona pa klonila v La Coruni.
Torino se je z ovacijami poklo...
Očitno je bil preobrat v Ligi prvakov sredi tedna tako naporen, da se nogometaši Barcelone do nedelje niso uspeli regenerirati. Izgubili so namreč prvenstveno tekmo proti Deportivu iz La Corune (2:1).

S tem pa se je končala tudi lepa in uspešna tradicija urugvajskega napadalca Luisa Suareza, včeraj edinega Barceloninega strelca. Doslej je bilo namreč tako, da je Barcelona, ko je Suarez zadel, vselej zmagala. Niz je bil dolg kar 66 tekem (v vseh tekmovanjih), še na dodatnih šestih pa je Barcelona ob njegovem golu remizirala.

Suarez je sicer izjemen strelec, na 135 tekmah v dresu Barcelone je namreč zabil že 113 golov!