SLO | SRB | ENG

Serie A

Noč je preživel v bolnišnici: Sreča v nesreči, Moise Kean je po izgubi zavesti na igrišču zdaj dobil pozitivne novice

Uredništvo 24. februar 2025 0 Komentiraj
(foto: Posnetek zaslona)
Moise Kean je moral prenočiti v bolnišnici, zdravniki pa so opravili vrsto pregledov. Rezultati so vzpodbudni.

Moise Kean, ki je včerajšnjo prvenstveno tekmo v italijanski Serie A, proti Veroni, končal predčasno, potem ko je obležal na tleh, je še vedno v bolnišnici. Napadalec Fiorentine je prejel grd udarec v glavo, potem želel nadaljevati s tekmo, toda nato se je zgrudil na tla. Zdravniška ekipa ga je stabilizirala in napotila v bolnišnico.

Iz bolnišnice zdaj prihajajo pozitivne novice, 24-letni igralec je moral opraviti vrsto preiskav, da so zdravniki lahko točno opredelili diagnozo oziroma izključili morebitne hujše posledice. Iz Fiorentine so tako danes sporočili, da so rezultati preiskav dobri!

Pričakovati gre, da bo nogometaš bolnišnico zapustil že danes. 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


13

Trener Lugana Mattia Croci-Torti je bil besen: 'Zakaj enajstmetrovka? To sploh ni bil prekršek!'

MB_Bojan
14.3.2025, 20:53
ko je Maribor izgubil s Primorjem sem res kar agresivno napisal o tem. Ampak proti mariborskemu trenerju in vsemu kar smo sami zakockali na tej tekmi. Sicer pa kaj bi ti razlagal, tako samo čakaš da žališ vsepovprek, nič novega.

4

Kdor ne bo pohitel, bo ostal brez spektakla: Celje potrdilo, da je vzhodna tribuna za tekmo s Fiorentino že razprodana

ogledalo
14.3.2025, 20:49
Nazadnje je bila odprta za finale pokala Olimpija Maribor

2

Tako to delajo veliki: Svetovni prvak se je posul s pepelom in opravičil navijačem, njegova napaka je Romo odnesla iz Evrope

zadane
14.3.2025, 17:14
ma ti si za v pokoj., če nisi sposoben gledati italijanske lige. prav soliden igralec je. ni več sicer na nivoju za Bayern ali BVB za katera je igral, ma za Romo je dober kljub kaki napaki, ki jo marsikdo naredi.

1

PSG je Liverpool izločil iz lige prvakov, zdaj mu želi speljati branilca, ki je na vrhuncu moči

PROM€T€Y
14.3.2025, 16:39
Od vseh naših branilcev si želim da ostane samo VVD, vsi drugi so več kot zamenljivi, vključno s Konatejem..

Poudarjeno

To leto je bilo zame uspešno, najlepše v karieri. Ponosen sem na vse, kar mi je uspelo na klubski ravni. To priznanje je velika čast, glasovali so navijači, pa ljudje okrog kluba, tisti, ki jim Spartak največ pomeni. Ponosen pa sem tudi, da sem bil del Eura 2024, pa tudi, da smo se z mlado reprezentanco uvrstili na Euro U21. ...več
Adrian Zeljković
Grega Ciglar po mojem mnenju do prihoda v Domžale sploh ni gledal nogometa. Ukvarjal se je s politiko. Bil je pomočnik Mateja Oražma in menda je vodil vse. Zdaj me kritizira, ampak jaz govorim le dejstva in fakt je, da on ni iz nogometa. Ko sem kot igralec prišel v Domžale, je bil Rožman trener, ob sebi je imel Kačičnika, Djuranovića in Strajnarja, vsi skupaj imajo v nogah več kot 1000 tekem v prvi ligi. V nogometni šoli, da ne govorim, kdo vse je bil. Djuranović, Kebe, Javornik, Birjukov ... Vsi nogometni ljudje. Kdo je danes v klubu od strokovnjakov? Veste, kdo? Prijatelji! Nogometnih referenc nimajo! Edini strokovnjak v klubu je ostal le še Djuranović. ...več
Senijad Ibričić
Moja želja je od nekdaj okusiti angleški nogomet. Vsaj, da bi poizkusil in videl, kako izgleda. Zdi se mi, da je razlika, da je angleška liga nekaj drugačnega. To pravijo tudi igralci, s katerimi sem se pogovarjal, ki so bili tam, pa tudi, če tam niso igrali, bi si želeli nazaj. To je najboljša liga na svetu. ...več
Jaka Bijol

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?
Vseh glasov: 3684
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.