Uredništvo    25. maj 2015
Galatasaray je osvojil naslov turškega prvaka

Rotmanovi odločili turško ligo

Istanbul Basaksehir je v 33. krogu turškega prvenstva odločil prvaka. Remiziral je s Fenerbahčejem, kar pomeni, da je naslov osvojil Galatasaray.
Frank Lampard optimističen gle...
21.11.2017 | Mednarodni nogomet
Postavljanje zastavic po črnog...
Ciro Ferrara ni pravi profil z...
Adijo Ibrahimović, Andreas Gra...
Skibbe kljub neuspehu ostaja s...
Krog pred koncem sezone v turški ligi je znan prvak. To je postal carigrajski Galatasaray, ki ima tekmo pred koncem sezone pred prvim zasledovalcem Fenerbahčejem neulovljivih pet točk prednosti. Prvaka je dala današnja tekma 33. kroga med Istanbulom Basaksehirjem in Fenerbahčejem, ki se je končala z rezultatom 2:2. Pri Fenerbahčeju so bili izključeni kar štirje nogometaši. Rajko Rotman, ki bo z Istanbulom Basaksehirjem sezono končal na četrtem, petem ali šestem mestu, danes ni igral.

Rotman, ki je v Turčijo prišel lani poleti iz velenjskega Rudarja, je s svojo prvo sezono na tujem lahko zadovoljen. Prišel je v dober klub, zbral pa je tudi zadovoljivo minutažo, kajti zaigral je na 21 tekmah turškega prvenstva.