Liga Europa

Gerrard: To je šele polčas

Uredništvo 10. avgust 2018 1 Komentiraj
Veliki Steven Gerrard po zmagi svojega Rangersa proti Mariboru ni poletel v oblake. Njegova ekipa ima velika dva gola prednosti pred gostovanjem v Ljudskem vrtu.
Glasgow Rangers so si na prvi tekmi proti Mariboru priigrali lepo prednost, a trener Steven Gerrard po zmagi ni kazal znakov evforije. Je bil pa precej bolj zadovoljen z igro svojega moštva v drugem delu. "V drugem polčasu smo odigrali izjemno. Naš presing je bil takšen, kot mora biti. Pritiskali smo kot ekipa, bili smo dobro organizirani. V prvem delu pa so nekateri igralci to počeli preveč individualno," je ocenil dolgoletni kapetan Liverpoola.

Rangers so tretji gol zabili pet minut pred koncem in precej izboljšali svoj položaj pred gostovanjem v Ljudskem vrtu. "Želiš čim večjo prednost. Kot igralec pa sem bil mnogokrat v situacijah, ko smo obrnili tak zaostanek. Seveda je 3:1 bolje kot 2:1, a je bil to šele prvi polčas," poudarja Gerrard in dodaja: "V Evropi sem se naučil, da nikoli ni konec. Maribor je dobra ekipa z izkušnjami iz Lige prvakov. Doma bodo zelo motivirani. Verjeli bodo, da lahko nadoknadijo zaostanek."