15.9.2018, ob 20:15 | Štadion: | Sodnik:
0 : 2 59' Dino Hotić
Rezultati 8. kroga

Maribor vztraja v zmagovalnem ritmu

Uredništvo 15. september 2018 1 Komentiraj
Maribor je v soboto zvečer gostoval v Krškem, kjer so se v zadnjih dneh okrepili z Vukušićem in Volašem, domov pa se vrača s polnim izkupičkom. Jan Mlakar je zabil peti prvenstveni gol v sezoni.
Maribor je po pokalnem uspehu proti Bravu sredi tedna v Krškem hitro prišel do prve priložnosti, v sedmi minuti je moral Zalokar posredovati ob strelu Vilerja. Krčani so bili nevarni v 18. minuti, Marco Da Silva je streljal po sredini gola, Jasmin Handanović je bil na mestu. Mariborčani so pretili še naprej preko Vilerja, pa tudi preko Derviševića, toda domači vratar Zalokar je na odmor med obema polčasoma odšel brez prejetega zadetka.

Pri domačih je v drugem polčasu v igro vstopil novinec Dalibor Volaš, tudi bivši igralec Maribora. V 56. minuti so gostje iz Maribora povedli, prvi strelec lige Luka Zahović je podal za domačo obrambo, vtekel je Jan Mlakar in dosegel svoj peti ligaški gol v letošnji sezoni. Maribor je držal kontrolo poteka tekme in v 59. minuti vodil že z 2:0. Spet je bil v akcijo vključen Zahović, strelec zadetka pa v letošnji sezoni vse boljši Dino Hotić. V nadaljevanju bi Maribor lahko še povišal svojo prednost, a je bil na mestu Zalokar. Krčani so v nadaljevanju predstavili še drugega novinca Vukušića, dobrih 10 minut pa zaradi izključitve Ejupa odigrali z igralcem manj. Ostalo je pri izidu 2:0 v korist Maribora.

25.3.2019, 9:33
Normalno, ko dosežeš vrhunec, potem gre samo še dol. Nemcem se je to zgodili, argentincem tudi, špancem npr.

25.3.2019, 9:48
Pa dobro fantje, kaj ste mislili, da bodo sedaj pa te naši fuzbalerji kar čudežno igrali kot Francozi? Treba se bo sprijazniti, da žal nimamo kvalitete. Je pa tole kot noč in dan proti igram pod Kavčičem. Fantje se borijo in dokler bo tako imajo mojo podporo. Čeprav ga resnično ne maram, je naša Instagram plavolaska Krhin odlično odigral obe tekmi. Sem moral vsakič dobro pogledati, ko sem ga videl šprintati nazaj. Kar mu manjka je seveda pass naprej in ne nazaj, vendar v obrambnih nalogah je bil odličen! Stojanovič žal ni telesno sposoben za tako raven nogometa (26 kg s kopačkami). Dragi kapetan Jokič tebe pa javno prosim, da si pogledaš svojih zadnjih 10 tekem in popolnoma sam presodiš, če bi kot trener dal takšnega igralca v igro 2. slovenske lige, kaj šele reprezentančne tekme! Tako kot on igra smo mi igrali 20 let nazaj na beku. Če dobiš žogo samo nabij naprej in ostani na svoji polovici! Sramotno res!

7

Matjaž Kek: Osvojena točka je realen rezultat

sanchez
25.3.2019, 9:49
Proti 2-m reprezentancam 3-4 kakovosti imamo 2 točke! Kaj pa sedaj barabce dopisniške(ker novinarjev je zelo malo med vami) sedaj pa pribijte selektorja odrešenika na križ, kot bi naredili z Katancem, Kavčičem in vsemi kateri so se po taki ali drugačni liniji prerinili na stolček! Kek je v osnovi intelegentnejši od ostalih, to je pa vse,jezik ima nabrušen in vas je kupil, zato ga ne trgate.... Vsi kritiziramo, kar je seveda lahko toda sem prepričan,da Slo. repka lahko naredi rezultat z kolektivom in noro borbenostjo(Islandija) vse drugo ni nič. Lahko Kek blefira o Iličiću, Verbiču, Kurtiću hm... frajerčki ki so z malo generalnega znanja prišli do denarja , od takih ne bo nič. se opravičujem, nič- nas rešujejo predvsem borbeni igralciki bodo po tekmi imeli oguljeno rit

Lahko izgubiš, vendar pa je huje, ker smo izgubili na način, ki za nas nikoli ni bil sprejemljiv. ...več
Kapetan Atletica Diego Godin o krizi madridske ekipe.
Nekoč bo Zinedine postal selektor Francije. Ne vem kdaj, lahko prej, lahko kasneje, a to se mi zdi logičen redosled, tako kot je bil v moji karieri. ...več
Didier Deschamps o bodočem selektorju Francije
Slovenija je dajala občutek, da si želi in zmore, da zdaj zavzeto išče pot do gola, da skuša kontrolirati igrišče, da je sposobna brez cirkusa rešiti manj pomembna vprašanja izven igrišča (kapetan) in se prepustiti vodenju najboljšemu v moštvu Josipu Iličiću. ...več