Uredništvo    27. januar 2019
Visoka zmaga Mure na pripravljalni tekmi

Mura ponižala jesenskega prvaka 2. SNL

Nogometaši Mure so potrdili velikanski preskok med prvo in drugo slovensko ligo, saj so na prijateljski tekmi vodilni ekipi 2. SNL nasuli kar pol ducata zadetkov.

Prizorišče: Fazanerija, igrišče z umetno travo
* po dogovoru sta ekipi odigrali dve tekmi, v kateri je vsaka trajala po 55 minut. Na prvi je Mura zmagala z 2:0,  na drugi pa s 4:0.

MURA: Šafarić, Rebernik, Andrejč, Peričić, Zorman, Šporn, Lorbek, Šušnjara, Kouter, Mörec in Žižek. Drugi polčas: Obradović, Kous, Bošković, Maruško, Pucko, Kozar, Horvat, Perčić, Ćerimagić, Karničnik in Maroša. Trener: Ante Šimundža

RADOMLJE: Adam, Jakovljević, Stariha, Jazbec, Poglajen, Barukčič, Primc, Marinšek, Ahačič, Perger in Gajić. Drugi polčas: Cerar, Veselaj, Zukić, Brolih, Kimovec, Cerar, Filip, Gomara, Kondić, Grvala in Nuhanović