Uredništvo    16. julij 2017
Zmaga na začetku sezone

Rijeka obrambo naslova začela z zmago

Nogometaši Rijeke so po uspešno odigrani prvi tekmi v kvalifikacijah za ligo prvakov dobro začeli sezono v 1. HNL. V prvem krogu so premagali Slaven Belupo.
Če ne bo Kavčič, bo presenečen...
20.11.2017 | Mednarodni nogomet
Meho Kodro je zavrnil Bosno in...
Jurčić je dobil delo v Savdski...
Italijani vendarle obglavili T...
Po porazih kličejo številko za...
Matjaž Kek je z Rijeko že začel sezono v hrvaškem prvenstvu, in sicer le nekaj dni po zmagi na prvi tekmi proti TNS v drugem krogu kvalifikacij za ligo prvakov. Rujevica je gostila Slaven Belupo.

Rečani so povedli že po 22 minutah igre, ko je zadel Gorgon. Gostje pred 4.000 gledalci niso bili brez priložnosti, več kot pol ure pa so igrali tudi z igralcem več. To jim ni pomagalo, kajti hrvaški prvaki so zadeli še enkrat, zadel je Marko Vešović.

Matic Črnic je tudi na začetku nove sezone rezervist, včeraj tako ni dočakal priložnosti.

Z zmago je sezono v 1. HNL začel tudi zagrebški Dinamo, z 2:0 je premagal Istro, vseh 90 minut pa je za Zagrebčane odigral Petar Stojanović