Liga Europa

Domžale remizirale in zapravile dvojno prednost
Domžalčani so na gostovanju pri Širokem Brijegu ob polčasu vodili z 2:0, v drugem polčasu pa popustili in prejeli dva zadetka. Izid 2:2 je zanje pred povratno tekmo še vedno ugoden.
Rudarju se že nasmiha Steaua
Maribor preskočil prvo oviro
Rudar zadel sedmico, zmagal tudi Maribor
Tavares: Cilji v kvalifikacijah so jasni
ANKETA
Kdo je vaš favorit na svetovnem prvenstvu v Rusiji?

OSTALE NOVICE Več novic...
Rožman: Vse bo odvisno od nas
1
13.7.2018 | Evropski pokali
Domžalčani so sinoči na prvi evropski tekmi sezone vodili z 2:0, a se je Široki Brijeg vrnil in izenačil. Pred povratno tekmo je slovenski predstavnik zaradi dveh golov v gosteh v prednosti.
Domžalčane je gledal tudi begunec Mamić
12
Srečanje med Širokim Brijegom in Domžalami si je na stadionu Pecara ogledal tudi ta hip najbolj znani hrvaški begunec pred organi pregona Zdravko Mamić.
0
Trener Radničkega iz Niša Nenad Lalatović si je na včerajšnji kvalifikacijski tekmi za LE dovolil preveč. Vzel je žogo in z njo žongliral. Sodnik ga je izključil.
5
12.7.2018 | Evropski pokali
Milanič: Zmaga še ne zagotavlja napredovanja
1
Trener Maribora Darko Milanič je zadovoljen z zmago proti Partizaniju, a vseeno svari, da delo še ni dokončano in da so tudi Albanci dokazali, da so vse prej kot slab nasprotnik.
2
Oglejte si, kako so deževali zadetki nogometašev Rudarja iz Velenja, ki so svojim nasprotnikom iz San Marina zabili kar reci in piši sedem golov.
1
Rudar iz Velenja je razbil Tre Fiori iz San Marina ter si po zmagi s kar 7:0 že zagotovil napredovanje v drugi krog kvalifikacij za uvrstitev v evropsko ligo. Knapi so kar šest golov zabili v drugem polčasu.
10
Maribor je na prvi evropski tekmi nove sezone nadigral in zasluženo premagal Partizani iz Tirane. Za mirno pripravo na povratno tekmo v Ljudskem vrtu je v drugem polčasu poskrbel Gregor Bajde.
1
Oglejte si akcijo, v kateri je Gregor Bajde v samostojnem prodoru zadel v polno in Mariboru proti Partizaniju iz Tirane priigral veliko prednost pred povratno tekmo v Ljudskem vrtu.
11
Evropski četrtek se je za slovenske predstavnike začel sijajno. Rudar iz Velenja je doma kar s 7:0 premagal Tre Fiore in San Marina in že lahko razmišlja o 2. krogu, Gregor Bajde pa je Mariboru priigral zmago v Tirani.