Liga Prvakov

Liga prvakov: To so pari playoffa
V playoffu kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov se obeta kup zanimivih obračunov. Benjaminu Verbiču in druščini na poti stoji veliki Ajax, nesojeni tekmec Olimpije Crvena zvezda pa se bo pomerila s Salzburgom.
Liga prvakov: To so pari playoffa
LP: Olimpiji se obeta Spartak iz Trnave
LP: PAOK gosti Spartak
Gerrard: Zame je Maribor ekipa iz lige prvakov
LP: PAOK izločil Basel, Zvezda naprej
ANKETA
Kdo je glavni kandidat za Zlato žogo 2018?





TEKME
LESTVICA
EKIPE
Skupinski del
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
12.09. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 3:0 Basel Basel
27.09. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 5:0 Benfica Benfica
27.09. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:4 Manchester Utd. Manchester Utd.
18.10. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2 Basel Basel
18.10. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:1 Manchester Utd. Manchester Utd.
31.10. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
31.10. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:0 Benfica Benfica
22.11. 18:00 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 2:0 Benfica Benfica
22.11. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
05.12. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:2 Basel Basel
05.12. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:1 CSKA Moskva CSKA Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Anderlecht Anderlecht
12.09. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:5 Paris SG Paris SG
27.09. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 3:0 Bayern Munchen Bayern Munchen
27.09. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:3 Celtic Celtic
18.10. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:4 Paris SG Paris SG
18.10. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Celtic Celtic
31.10. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 5:0 Anderlecht Anderlecht
31.10. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 7:1 Celtic Celtic
05.12. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:1 Paris SG Paris SG
05.12. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:1 Anderlecht Anderlecht
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 6:0 Qarabag Qarabag
12.09. 20:45 Olimpico Roma Roma 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
27.09. 18:00 Bakı Olimpiya Stadionu Qarabag Qarabag 1:2 Roma Roma
27.09. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:2 Chelsea Chelsea
18.10. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
18.10. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 3:3 Roma Roma
31.10. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:1 Qarabag Qarabag
31.10. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Chelsea Chelsea
22.11. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:4 Chelsea Chelsea
22.11. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 2:0 Roma Roma
05.12. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
05.12. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Qarabag Qarabag
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Juventus Juventus
12.09. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 2:3 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
27.09. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 0:1 Barcelona Barcelona
27.09. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:0 Olympiacos Olympiacos
18.10. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:1 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
18.10. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:1 Olympiacos Olympiacos
31.10. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:1 Juventus Juventus
31.10. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:0 Barcelona Barcelona
22.11. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:0 Barcelona Barcelona
22.11. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 3:1 Olympiacos Olympiacos
05.12. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 2:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
05.12. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:2 Juventus Juventus
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
13.09. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 2:2 Sevilla Sevilla
26.09. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:0 Maribor Maribor
26.09. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Liverpool Liverpool
17.10. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 5:1 Sevilla Sevilla
17.10. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 0:7 Liverpool Liverpool
01.11. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Maribor Maribor
01.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 2:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
21.11. 18:00 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Maribor Maribor
21.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:3 Liverpool Liverpool
06.12. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Sevilla Sevilla
06.12. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 7:0 Spartak Moskva Spartak Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 0:4 Manchester City Manchester City
13.09. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Napoli Napoli
26.09. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:1 Feyenoord Feyenoord
26.09. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:0 Šahtar Šahtar
17.10. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:1 Napoli Napoli
17.10. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 1:2 Šahtar Šahtar
01.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 2:4 Manchester City Manchester City
01.11. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 3:1 Feyenoord Feyenoord
21.11. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:0 Feyenoord Feyenoord
21.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:0 Šahtar Šahtar
06.12. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 2:1 Napoli Napoli
06.12. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Manchester City Manchester City
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Monaco Monaco
13.09. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 1:3 Bešiktaš Bešiktaš
26.09. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 2:0 RB Leipzig RB Leipzig
26.09. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 0:3 Porto Porto
17.10. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
17.10. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 3:2 Porto Porto
01.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Monaco Monaco
01.11. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 3:1 RB Leipzig RB Leipzig
21.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Porto Porto
21.11. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:4 RB Leipzig RB Leipzig
06.12. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
06.12. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 5:2 Monaco Monaco
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:0 APOEL APOEL
13.09. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
26.09. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:3 Real Madrid Real Madrid
26.09. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:3 Tottenham Tottenham
17.10. 20:45 GSP APOEL APOEL 1:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17.10. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:1 Tottenham Tottenham
01.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:1 APOEL APOEL
01.11. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Real Madrid Real Madrid
21.11. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:6 Real Madrid Real Madrid
21.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:2 Tottenham Tottenham
06.12. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
06.12. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:0 APOEL APOEL
Osmina finala
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.02. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:2 Tottenham Tottenham
13.02. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 0:4 Manchester City Manchester City
14.02. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 0:5 Liverpool Liverpool
14.02. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:1 Paris SG Paris SG
20.02. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:0 Bešiktaš Bešiktaš
20.02. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Barcelona Barcelona
21.02. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 0:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
21.02. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Roma Roma
06.03. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 0:0 Porto Porto
06.03. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 1:2 Real Madrid Real Madrid
07.03. 20:45 White Hart Lane Tottenham Tottenham 1:2 Juventus Juventus
07.03. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Basel Basel
13.03. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 1:2 Sevilla Sevilla
13.03. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Šahtar Šahtar
14.03. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:3 Bayern Munchen Bayern Munchen
14.03. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Chelsea Chelsea
Četrtfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
03.04. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
03.04. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:3 Real Madrid Real Madrid
04.04. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:1 Roma Roma
04.04. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Manchester City Manchester City
10.04. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Barcelona Barcelona
10.04. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Liverpool Liverpool
11.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 0:0 Sevilla Sevilla
11.04. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:3 Juventus Juventus
Polfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
24.04. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 5:2 Roma Roma
25.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:2 Real Madrid Real Madrid
01.05. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
02.05. 20:45 Stadio Olimpico Roma Roma 4:2 Liverpool Liverpool
Finale
DATUM URA PRIZORIŠČE
26.05. 20:45 Olimpiysky Real Madrid Real Madrid 3:1 Liverpool Liverpool
OSTALE NOVICE Več novic...
Crveno zvezdo vračamo med velikane
6
15.8.2018 | Evropski pokali
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je ponosen na dejstvo, da se je Crvena zvezda po desetletjih evropskih razočaranj znova vrnila skozi velika vrata. Zadnja prepreka na poti do lige prvakov bo Salzburg.
Liga prvakov: To so pari playoffa
1
15.8.2018 | Evropski pokali
V playoffu kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov se obeta kup zanimivih obračunov. Benjaminu Verbiču in druščini na poti stoji veliki Ajax, nesojeni tekmec Olimpije Crvena zvezda pa se bo pomerila s Salzburgom.
LP: Olimpiji se obeta Spartak iz Trnave
9
14.8.2018 | Evropski pokali
Crvena zvezda je v podaljških z zadetkom srebskega reprezentanta Nemanje Radonjića strla odpor Spartaka iz Trnave, ki bo tako po vsej verjetnosti nasprotnik Olimpije v playoffu kvalifikacij za uvrstitev v ligo Europa.
Video: Verbič ekspert za pomembne gole
0
14.8.2018 | Evropski pokali
Slovenski reprezentant Benjamin Verbič je zadel že na prvi tekmi kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov proti praški Slaviji, tudi v Kijevu pa je svoje moštvo popeljal v vodstvo.
Finalisti izbora za najboljše igralce lige prvakov so...
8
9.8.2018 | Evropski pokali
Evropska nogometna zveza (UEFA) je predstavila finaliste izbora za najboljšega vratarja, branilca, vezista in napadalca minule sezone elitne lige prvakov.
LP: PAOK gosti Spartak
4
8.8.2018 | Evropski pokali
V sredo bodo na sporedu še zadnje tri tekme 3. kroga kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov. PAOK bo po veliki zmagi proti Baslu pričakal moskovski Spartak, Celtic pa pred svojimi navijači pričakuje AEK.
Video: Verbič okrepil možnosti Dinama
3
7.8.2018 | Evropski pokali
Oglejte si zadetek Benjamina Verbiča, ki je z golom v gosteh poskrbel, da bo imel Dinamo iz Kijeva zelo dobro izhodišče na povratni tekmi 3. kroga kvalifikacij za uvrstitev v LP proti Slaviji iz Prage.
Žreb za LP: Težko delo za Dinamo in Zvezdo
2
6.8.2018 | Evropski pokali
Če bosta izločila Spartak Trnavo in Astano, potem Crveno zvezdo v playoffu za ligo prvakov čaka zmagovalec dvoboja Salzburg-Škendija, Dinamo pa švicarski prvak Young Boys.
Gerrard: Zame je Maribor ekipa iz lige prvakov
10
6.8.2018 | Evropski pokali
Dvoboj z Mariborom bo težji od dvoboja z Osijekom, je prepričan trener Rangersa Steven Gerrard. Legendarni Anglež meni, da Maribor s svojo kakovostjo sodi v elitno ligo prvakov.
Video: Djoković je zabil najlepšega v kvalifikacijah
1
2.8.2018 | Evropski pokali
Damjan Djoković pri Rijeki pod Matjažem Kekom ni uspel, v majici Cluja pa blesti. Zabil je morda najlepši gol v dosedanjem teku kvalifikacij za ligo prvakov.