Liga Prvakov

Qarabag šibkejši kot je bil lani
Tekmec Olimpije v evropskih kvalifikacijah Qarabag ni brez težav. Moštvo, ki je lani presenetljivo nastopilo v skupinskem delu lige prvakov, ni uspelo zadržati treh ključnih akterjev uspeha.
Qarabag šibkejši kot je bil lani
Mandarić: Ta tekma bo pokazala našo vrednost
Žreb: Olimpija bo igrala s Qarabagom
Slovenski kvartet čaka na nasprotnike
Stojanović že v sredo k Olimpiji?
ANKETA
Kdo je vaš favorit na svetovnem prvenstvu v Rusiji?






TEKME
LESTVICA
EKIPE
Skupinski del
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 3:0 Basel Basel
12.09. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
27.09. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 1:4 Manchester Utd. Manchester Utd.
27.09. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 5:0 Benfica Benfica
18.10. 20:45 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 0:2 Basel Basel
18.10. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:1 Manchester Utd. Manchester Utd.
31.10. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:2 CSKA Moskva CSKA Moskva
31.10. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:0 Benfica Benfica
22.11. 18:00 Arena CSKA CSKA Moskva CSKA Moskva 2:0 Benfica Benfica
22.11. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 1:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
05.12. 20:45 Estadio da Luz Benfica Benfica 0:2 Basel Basel
05.12. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 2:1 CSKA Moskva CSKA Moskva
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Anderlecht Anderlecht
12.09. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:5 Paris SG Paris SG
27.09. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 3:0 Bayern Munchen Bayern Munchen
27.09. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:3 Celtic Celtic
18.10. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 0:4 Paris SG Paris SG
18.10. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:0 Celtic Celtic
31.10. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 5:0 Anderlecht Anderlecht
31.10. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Constant Vanden Stock Stadium Anderlecht Anderlecht 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
22.11. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 7:1 Celtic Celtic
05.12. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 3:1 Paris SG Paris SG
05.12. 20:45 Celtic Park Celtic Celtic 0:1 Anderlecht Anderlecht
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 6:0 Qarabag Qarabag
12.09. 20:45 Olimpico Roma Roma 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
27.09. 18:00 Bakı Olimpiya Stadionu Qarabag Qarabag 1:2 Roma Roma
27.09. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:2 Chelsea Chelsea
18.10. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:0 Atletico Madrid Atletico Madrid
18.10. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 3:3 Roma Roma
31.10. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Chelsea Chelsea
31.10. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 1:1 Qarabag Qarabag
22.11. 18:00 Tofiq Bəhramov adına Qarabag Qarabag 0:4 Chelsea Chelsea
22.11. 20:45 Estadio Wanda Metropolitano Atletico Madrid Atletico Madrid 2:0 Roma Roma
05.12. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Qarabag Qarabag
05.12. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Atletico Madrid Atletico Madrid
DATUM URA PRIZORIŠČE
12.09. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Juventus Juventus
12.09. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 2:3 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
27.09. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 0:1 Barcelona Barcelona
27.09. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:0 Olympiacos Olympiacos
18.10. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:1 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
18.10. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:1 Olympiacos Olympiacos
31.10. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 1:1 Juventus Juventus
31.10. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:0 Barcelona Barcelona
22.11. 20:45 Estadio Jose Alvalade Sporting Lizbona Sporting Lizbona 3:1 Olympiacos Olympiacos
22.11. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:0 Barcelona Barcelona
05.12. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 2:0 Sporting Lizbona Sporting Lizbona
05.12. 20:45 Karasikakis Olympiacos Olympiacos 0:2 Juventus Juventus
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
13.09. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 2:2 Sevilla Sevilla
26.09. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:0 Maribor Maribor
26.09. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Liverpool Liverpool
17.10. 20:45 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 5:1 Sevilla Sevilla
17.10. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 0:7 Liverpool Liverpool
01.11. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Maribor Maribor
01.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 2:1 Spartak Moskva Spartak Moskva
21.11. 18:00 Lužniki Spartak Moskva Spartak Moskva 1:1 Maribor Maribor
21.11. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 3:3 Liverpool Liverpool
06.12. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 7:0 Spartak Moskva Spartak Moskva
06.12. 20:45 Ljudski vrt Maribor Maribor 1:1 Sevilla Sevilla
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Napoli Napoli
13.09. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 0:4 Manchester City Manchester City
26.09. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:1 Feyenoord Feyenoord
26.09. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:0 Šahtar Šahtar
17.10. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 2:1 Napoli Napoli
17.10. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 1:2 Šahtar Šahtar
01.11. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 3:1 Feyenoord Feyenoord
01.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 2:4 Manchester City Manchester City
21.11. 20:45 San Paolo Napoli Napoli 3:0 Šahtar Šahtar
21.11. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:0 Feyenoord Feyenoord
06.12. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Manchester City Manchester City
06.12. 20:45 De Kuijp Feyenoord Feyenoord 2:1 Napoli Napoli
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 1:3 Bešiktaš Bešiktaš
13.09. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Monaco Monaco
26.09. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 0:3 Porto Porto
26.09. 20:45 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 2:0 RB Leipzig RB Leipzig
17.10. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
17.10. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 3:2 Porto Porto
01.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Monaco Monaco
01.11. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 3:1 RB Leipzig RB Leipzig
21.11. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:1 Porto Porto
21.11. 20:45 Stade Louis II Monaco Monaco 1:4 RB Leipzig RB Leipzig
06.12. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 5:2 Monaco Monaco
06.12. 20:45 Red Bull Arena RB Leipzig RB Leipzig 1:2 Bešiktaš Bešiktaš
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.09. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:0 APOEL APOEL
13.09. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
26.09. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:3 Real Madrid Real Madrid
26.09. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:3 Tottenham Tottenham
17.10. 20:45 GSP APOEL APOEL 1:1 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
17.10. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:1 Tottenham Tottenham
01.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:1 APOEL APOEL
01.11. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:1 Real Madrid Real Madrid
21.11. 20:45 Signal Iduna Park Borussia Dortmund Borussia Dortmund 1:2 Tottenham Tottenham
21.11. 20:45 GSP APOEL APOEL 0:6 Real Madrid Real Madrid
06.12. 20:45 Wembley Stadium Tottenham Tottenham 3:0 APOEL APOEL
06.12. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:2 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Osmina finala
DATUM URA PRIZORIŠČE
13.02. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 2:2 Tottenham Tottenham
13.02. 20:45 St. Jakob's Park Basel Basel 0:4 Manchester City Manchester City
14.02. 20:45 Estadio do Dragao Porto Porto 0:5 Liverpool Liverpool
14.02. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 3:1 Paris SG Paris SG
20.02. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 5:0 Bešiktaš Bešiktaš
20.02. 20:45 Stamford Bridge Chelsea Chelsea 1:1 Barcelona Barcelona
21.02. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 0:0 Manchester Utd. Manchester Utd.
21.02. 20:45 Donbass Arena Šahtar Šahtar 2:1 Roma Roma
06.03. 20:45 Parc des Princes Paris SG Paris SG 1:2 Real Madrid Real Madrid
06.03. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 0:0 Porto Porto
07.03. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Basel Basel
07.03. 20:45 White Hart Lane Tottenham Tottenham 1:2 Juventus Juventus
13.03. 20:45 Old Trafford Manchester Utd. Manchester Utd. 1:2 Sevilla Sevilla
13.03. 20:45 Olimpico Roma Roma 1:0 Šahtar Šahtar
14.03. 18:00 Vodafone Arena Bešiktaš Bešiktaš 1:3 Bayern Munchen Bayern Munchen
14.03. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 3:0 Chelsea Chelsea
Četrtfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
03.04. 20:45 Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla Sevilla 1:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
03.04. 20:45 Allianz Stadium Juventus Juventus 0:3 Real Madrid Real Madrid
04.04. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 3:0 Manchester City Manchester City
04.04. 20:45 Nou Camp Barcelona Barcelona 4:1 Roma Roma
10.04. 20:45 City of Manchester Stadium Manchester City Manchester City 1:2 Liverpool Liverpool
10.04. 20:45 Olimpico Roma Roma 3:0 Barcelona Barcelona
11.04. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 1:3 Juventus Juventus
11.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 0:0 Sevilla Sevilla
Polfinale
DATUM URA PRIZORIŠČE
24.04. 20:45 Anfield Liverpool Liverpool 5:2 Roma Roma
25.04. 20:45 Allianz Arena Bayern Munchen Bayern Munchen 1:2 Real Madrid Real Madrid
01.05. 20:45 Santiago Bernabeu Real Madrid Real Madrid 2:2 Bayern Munchen Bayern Munchen
02.05. 20:45 Stadio Olimpico Roma Roma 4:2 Liverpool Liverpool
Finale
DATUM URA PRIZORIŠČE
26.05. 20:45 Olimpiysky Real Madrid Real Madrid 3:1 Liverpool Liverpool
OSTALE NOVICE Več novic...
Qarabag šibkejši kot je bil lani
18
20.6.2018 | Evropski pokali
Tekmec Olimpije v evropskih kvalifikacijah Qarabag ni brez težav. Moštvo, ki je lani presenetljivo nastopilo v skupinskem delu lige prvakov, ni uspelo zadržati treh ključnih akterjev uspeha.
Mandarić: Ta tekma bo pokazala našo vrednost
37
19.6.2018 | Evropski pokali
V taboru Olimpije niso najbolj navdušeni nad žrebom parov 1. kroga kvalifikacij za uvrstitev v ligo prvakov, predsednik Milan Mandarić pa meni, da bo obračun s Qarabagom pokazal dejansko vrednost ljubljanske ekipe.
Olimpija: V 2. krogu kvalifikacij Kukesi ali Valletta
9
19.6.2018 | Evropski pokali
UEFA je izžrebala tudi pare drugega kroga kvalifikacij za ligo prvakov. Če bo Olimpija izločila neugodni Qarabag, jo nato čaka malce lažje delo - Kukesi ali Valletta.
Žreb: Olimpija bo igrala s Qarabagom
68
19.6.2018 | Evropski pokali
Na žrebu v Nyonu je Olimpija za nasprotnika v prvem kvalifikacijskem krogu za uvrstitev v ligo prvakov dobila Qarabag iz Azerbajdžana. Slovenski prvak bo prvo tekmo odigral doma.
Slovenski kvartet čaka na nasprotnike
4
19.6.2018 | Evropski pokali
Oglejte si imena potencialnih nasprotnikov Olimpije, Maribora, Domžal in Rudar iz Velenja v prvem krogu evropskih klubskih tekmovanj. Žreb bo potekal na sedežu UEFA, in sicer v torek ter sredo.
Znanih je pet potencialnih nasprotnikov Olimpije
12
18.6.2018 | Evropski pokali
Evropska nogometna zveza (UEFA) je pred jutrišnjim žrebom parov kvalifikacij za ligo prvakov klube razdelila v skupine. Olimpija ima pred seboj pet potencialnih tekmecev.
Mendes na sestanku, Ronaldo jezen
5
7.6.2018 | Evropski pokali
Sestanek agenta Jorgeja Mendesa z vodstvom Reala Madrida očitno ni pripomogel k izboljšanju odnosov med nezadovoljnim zvezdnikom Cristianom Ronaldom in predsednikom Florentinom Perezom.
Cuper vrača žogico Ramosu
4
7.6.2018 | Evropski pokali
V seciranje finalne tekme Lige prvakov in dvoboj Mohameda Salaha s Sergiem Ramosom se je zdaj vmešal tudi selektor Egipta Hector Cuper.
Kariusova diagnoza je čudna
10
6.6.2018 | Evropski pokali
Chelseajev vratar Thibaut Courtois je dogodke iz finala Lige prvakov, ki naj bi ga Loris Karius odigral s pretresom možganov, primerjal z lastno izkušnjo iz Premier League.
Stojanović že v sredo k Olimpiji?
35
6.6.2018 | Evropski pokali
Olimpija je potrdila, da se sodelovanje s trenerjem članskega moštva Igorjem Bišćanom končuje. V ozadju že čaka Slaviša Stojanović, ki naj bi zahteval triletno pogodbo.