Novice

0

5.3.2018
Serie A
93. minuta, zaostanek z 1:0 in žoga za izenačenje "na pladnju". A Mattia Destro, napadalec Bologne, je na tekmi proti SPAL-u tudi takšno priložnost uspel zapraviti.
4

V težavah zaradi agenta

23.4.2015
Serie A
Če Mattia Destro upa, da bo ostal na San Siru, mu njegov agent z zadnjo izjavo res ni naredil usluge. S strani Rome posojeni nogometaš AC Milana se je javno oddaljil od besed agenta.
7

Cena je 16 milijonov

31.1.2015
Serie A
Mattia Destro bo vsaj do poletja nosil dres italijanskega prvoligaša AC Milana. Če ga bo slednji želel poleti nato zadržati v svojih vrstah, pa bo moral kar precej plačati.
12

Le še podpisati se mora

29.1.2015
Serie A
Če se bo Mattia Destro danes odločil za selitev na San Siro, bo AC Milan dobil pomembnega aduta v bitki za boljše rezultate. Vse je odvisno od nogometaša, kluba sta dogovorjena.
9

Rossoneri močnejši za dva

27.1.2015
Serie A
Mattia Destro in Salvatore Bocchetti bosta skoraj zagotovo v kratkem postala nova člana AC Milana, slednji pa se je menda ogrel tudi za Ezequiela Munoza iz Palerma.
0

Razmislil bo, kako in kaj

30.10.2014
Serie A
Italijanski napadalec Mattia Destro, ki so ga mediji poleti povezovali s Chelseajem, je namignil, da ni preveč zadovoljen z minutažo, ki mu jo pri Romi namenja Rudi Garcia.
35

Tri tekme kazni za Destra

8.4.2014
Junak zmage Rome v Cagliariju Mattia Destro je prejel tri tekme prepovedi nastopanja, ker se je s pestmi lotil branilca domačega moštva Davideja Astorija.
0

Destro bo počival dva meseca

26.1.2013
Serie A
Mladi napadalec Rome Mattia Destra bo zaradi poškodbe meniskusa, ki jo je staknil na pokalnem obračunu proti Interju, z igrišč odsoten najmanj dva meseca.
3

Napadalci so prihodnost

13.9.2012
Serie A
Mladi napadalci Mattia Destro, Fabio Borini, Lorenzo Insigne in tudi Ciro Immobile so svetla prihodnost italijanskega nogometa, pravi legendarni Paolo Rossi.