Uredništvo    14. november 2017
Argentinski zvezdnik odpeljan v bolnišnico

Med polčasom se je zgrudil

Sergio Aguero se je med polčasom prijateljske tekme med Argentino in Nigerijo, ki je bila odigrana v Krasnodarju, zgrudil. Odpeljali so ga v bolnišnico, kjer je ostal na preiskavah.
Žalijo me očitki, da sem glavn...
Prijateljska tekma med Argentino in Nigerijo v Krasnodarju je ponudila šest golov. Nigerijci so zaostanek z 2:0 iz prvega polčasa uspeli v drugem pretvoriti v svojo zmago s 4:2, še posebej pa sta blestela nigerijska reprezentanta Alex Iwobi, ki je dosegel dva gola, in Kelechi Iheanacho, ki je ob golu prispeval še dve asistenci.

Drugi gol za Argentino je dosegel zvezdnik Manchester Cityja Sergio Aguero, ki pa tekme ni končal na stadionu. Med polčasom se je napadalec namreč onesvestil in bil nemudoma prepeljan v bolnišnico. Tam je, že pri zavesti, bil podvržen nadaljnim preiskavam.

Gol Aguera je bil sicer njegov 36. za Argentino, s čimer je prišel do tretjega mesta večne lestvice strelcev.