NOVICE Več novic...
Švica z remijem naprej
2
27.6.2018 | Mednarodni nogomet
Švica gre skupaj z Brazilijo v izločilne boje svetovnega prvenstva. Skupinski del je sklenila z remijem proti živi Kostariki, ki je izid 2:2 iztržila v tretji minuti sodnikovega podaljška. Avtogol je dosegel Sommer.
Brazilija v podaljšku strla Kostariko
15
22.6.2018 | Mednarodni nogomet
Brazilija je v drugem polčasu uprizorila pravi juriš proti vratom Kostarike, zapravila kup priložnosti, na koncu pa vendarle zdržala pritisk in v sodnikovem podaljšku zabila dva gola. Prvič zadel Neymar, drugič Coutinho.
Kolarov s torpedom potopil Kostariko
10
17.6.2018 | Mednarodni nogomet
Srbija je dobila uvodno tekmo na svetovnem prvenstvu v Rusiji. Za zmago proti reprezentanci Kostarike v Samari je s prostega strela v 56. minuti zadel kapetan Aleksandar Kolarov.
Želimo znižati zaostanek
0
14.10.2017 | Mednarodni nogomet
Strateg madridskega Reala Zinedine Zidane je napovedal, da bo pazil na poškodovanega vratarja Keylorja Navasa, brez katerega se španski prvaki podajajo v bližnji Getafe.
Kinsmann že nevarno blizu odstrelu
0
16.11.2016 | Mednarodni nogomet
Porazu z Mehiko je sledil še polom s Kostariko in selektor ZDA Jürgen Klinsmann se z varovanci že pošteno poigrava z živci ameriške nogometne zveze in navijačev.