Štadion: Stadion Matije Gubca, Gledalcev: 400, Sodnik: David Šmajc
Krško: Marko Zalokar, Macario Hing-Glover (od 82. Aleksandr Kulinits), Slavko Brekalo, Daniel Štefulj, Sandi Ogrinec, David Kovačič (od 78. Ante Kordić), Leo Ejup, Marin Perić, Nenad Srečković (od 46. Milan Ristovski), Dalibor Volaš, Ante Vukušić.
Trener: Alen Ščulac
Aluminij: Luka Janžekovič, Ilija Martinović, Sanin Muminović, Nemanja Jakšić, Lucas Mario Horvat (od 93. Nik Marinšek), Erik Gliha, Ivan Kontek, Elvir Maloku (od 70. Nikola Leko), Dejan Petrović, Rok Kidrič, Francesco Tahiraj (od 87. Damir Grgić).
Trener: Oliver Bogatinov
Po nekaj slabših rezultatih so nogometaši Aluminija v Krškem naleteli na "zrelo" stranko, ki so mu zabili kar tri gole. Tekmeca za boj za obstanek v ligi je že hitro ločil gol razlike, ki ga je v 10. minuti dosegel Rok Kidrič. Gostje so bili v nadaljevanju nevarni še dvakrat, obakrat je zapretil Kidrič, toda rezultat se ni spremenil, na odmor so z minimalno prednostjo odšli nogometaši iz Kidričevega.

Krčani so sicer prišli do izenačenja preko Anteja Vuušića v 68. minuti. Isti igralec bi lahko nekaj minut pozneje zadel še enkrat, a je priložnost zapravil. To je bila napaka, za katero so gostje domačine znali kaznovati. Aluminij je v nadaljevanju dosegel še dva gola, prvega v 79. minuti po napaki Gloverja Tahiraj, drugega pa v 90. minuti Grčič za končnih 3:1.