13.5.2018, ob 18:00 | Štadion: Športni park | Gledalcev: 250 | Sodnik: Damir Skomina

Uredništvo 13. maj 2018 0 Komentiraj
Aluminij v zadnjem obdobju drago prodaja svojo kožo in to so danes izkusile tudi Domžale, ki so z nekaj rotacije v ekipi v Kidričevem vseeno uspele zmagati.
Aluminij je v prvem polčasu tekme 33. kroga 1. SNL dokazal, da ni zaman v zadnjem obdobju sila zahteven tekmec za slehernega nasprotnika. Domačini so zapretili prvi, kot prvi je v deveti minuti streljal Štor, a je bil Milić na mestu oziroma je žogo odbil v vratnico. Isti napadalec je okvir gola zadel tudi v 27. minuti. Milić je imel znova kar nekaj dela ob strelu Tahiraja v 40. minuti, za njim pa je streljal še nekdanji Domžalčan Lucas Mario Horvat. Gostje niso bili pretirano nevarni, izpostaviti velja poizkusa Hodžića in Roma.

Domači so bolje začeli tudi drugi del igre, vendar so Domžale povedle. Tekla je 59. minuta, Lovro Bizjak je podal, Marko Alvir pa zadel za 1:0. Izenačenje je sledilo v 66. minuti, zadel je Horvat. Ruben Hebaj je nato dosegel drugi gol za Domžale in to je bil tudi zadetek za nove tri točke. Aluminij se ni dal, napadel je za izenačenje, vendar brez uspeha.