Stran
od 13
18.11.2017
Slovenski nogomet
Aluminij je v 16. krogu 1. SNL zabeležil novo zmago. Nogometaši iz Kidričevega so na gostovanju v Kranju dosegli tri zadetke in Triglavu pobegnili za pet točk.
2
4.11.2017
Domžale so na slabi tekmi z malo priložnostmi premagale Aluminij in zabeležile tretjo zmago na zadnjih štirih tekmah. Prvič po povratku zadel Andraž Kirm, Agim Ibraimi debitiral.
0
29.10.2017
Gorica je na zadnji tekmi kroga v gosteh s 3:0 premagala Aluminij in Domžale pahnila nazaj na peto mesto prvenstvene lestvice. Rifet Kapić že izenačil strelski izkupiček iz prejšnje sezone.
0
21.10.2017
Celjani so zapravili vodstvo in proti Aluminiju na koncu ostal praznih rok (1:2), novi trener Dušan Kosić pa tudi v šestem poskusu še ni uspel zmagati na prvenstveni tekmi.
3
15.10.2017
Na tekmi med Aluminijem in Olimpijo je do svojih pet minut slave prišel Alen Kranjc in s prvencem med prvoligaško elito navdušil. Več v videu.
0
14.10.2017
Olimpija je pred Mariborom zadržala prednost dveh točk. V Kidričevem so domači povedli, Ljubljančani so se nato vrnili, za izenačenje je zadel Nathan Oduwa, tri točke pa je prinesel gol Andresa Vombergarja.
5
30.9.2017
Obračun dveh ekip, ki v tem mesecu še nista slavili, je pripadel Krčanom, ki so že v slabih dvajsetih minutah strli odpor Aluminija. Strelca Uroš Jovanović in Marin Jurina.
0
23.9.2017
Nogometaš Aluminija Francesco Tahiraj je na včerajšnjem srečanju proti Mariboru pokazal veliko mero spretnosti in z natančnim strelom premagal Jasmina Handanovića.
3
22.9.2017
Maribor je v Kidričevem dvakrat zaostajal, se uspel vselej vrniti, domov pa se vrača s tremi osvojenimi točkami. Žilavi Aluminij je z golom v 89. minuti srečanja zlomil rezervist Dino Hotić.
13
16.9.2017
Vsega 150 gledalcev je v Kidričevem spremljalo remi Aluminija in Ankarana, ki pa je preživel vse napade domače ekipe in se na koncu veselil nove točke.