29.7.2018, ob 20:15 | Štadion: Športni park Domžale | Sodnik: Matej Jug
3 : 1 87' Vlatko Šimunac
Rezultati 2. kroga

Domžale nad Ufo z dobro popotnico

Uredništvo 29. julij 2018 0 Komentiraj
Domžale so po dveh odigranih krogih na vrhu lestvice. V nedeljo zvečer so doma premagale Rudar iz Velenja, ki je tako po porazu proti Steaui dobil še eno zaušnico. Dvakrat je zadel Senijad Ibričić.
Domžale so kmalu po začetku tekme nakazale, da želijo ligaško obveznost med obema tekmama u Ufo opraviti maksimalno uspešno. Prvi je na gol gostov streljal mladi Gnezda Čerin. V 11. minuti, ko je s prostega strela poizkušal Senijad Ibričić, je že bilo bolj nevarno, Ibričić je zadel vratnico. V 18. minuti je Gnezda Čerin zapravil še lepo priložnost, reševal je Čoralić. Potem pa vendarle zadetek, podal je Širok z desne strani, žogo pa je v gol poslal Tonči Mujan. Domžalčani so do odhoda na odmor brez težav zadržali minimalno prednost.

V drugem polčasu smo videli hiter gol Domžal. Lovro Bizjak je potegnil po levi strani, izkoristil svojo hitro, podal pred gol, tam je bil izkušeni Ibričić, ki je zadel za 2:0. V 57. minuti pa je semafor že kazal izid 3:0 v korist Domžal, drugi gol na današnji tekmi je dosegel Ibričić. Marko Pridigar je nato še nekajkrat reševal svoj gol, streljali so Ibraimi, Bizjak in Gnezda Čerin. Velenjčani so morali priznati poraz, poslovili pa so se s častnim zadetko, ki ga je dosegel rezervist Vlatko Šimunac