Uredništvo    19. januar 2019
Pripravljalna tekma

Domžale so se nepričakovano opekle

Kranjski Triglav je na pripravljalno tekmo povabil Domžale in si obetal težko preizkušnjo, Gorenjci pa so dvoboj proti favoriziranemu nasprotniku dobili.

TRIGLAV 3:2 DOMŽALE
Tijanić 30., Majcen 38, (11m), Marinović 90.; Nicholson 53., 68.

Triglav: Arko, D. Kryeziu, Alić, Kumer, Mlakar, E. Kryeziu, Udovič, Tijanić, Žurga, Majcen, Crnov. Igrali so še: Čadež, Osikel, Afoakwa, Kuhar, Kopač, Arh Česen, Hasanaj, Pranjić, Marinović, Šalja, Križaj, Rogelj, Bojić. Trener: Dejan Dončić

Domžale: Milić, Belima, Hodžič, Mujan, Morris, Urh, Ibričić, Melnjak, Pečnik, Svetlin, Vuk. Igrali so še: Mulalić, Guček, Žinič, Haljeta, Hrovat, Kolobarić, Nicholson, Radovanović, Fermec, Urbančič, Čeh. Trener: Simon Rožman

Po visoki zmagi proti tretjeligašu iz Grosuplja so Domžalčani danes gostovali v Kranju. Nasprotnik je bil prvoligaš Triglav, ki se je izkazal za neugodnega tekmeca, ki je prvi polčas dobil z izidom 2:0. V drugem polčasu sta oba trenerja precej menjala, Domžale, ki se zaenkrat niso konkretneje okrepile, pa so z na papirju šibkejšo ekipo dosegle dva zadetka in izid poravnale, toda gol Marinovića tik pred koncem je poskrbel za domačo zmago.