Krško 17 0 5 0
NOVICE Več novic...
2
17.3.2018 | Slovenski nogomet
Luka Volarič je v prvem polčasu tekme med Mariborom in Krškim šokiral aktualne prvake. Krčane je v vodstvo popeljal z izjemnim golom. Več v videu.
0
20.10.2016 | Slovenski nogomet
Luka Volarič je v Krškem sicer zabil dva gola, toda njegov prvi je bil izjemen. Z njim je bivši nogometaš Krke in Krškega šokiral gostitelje ter Domžalam zagotovil vodstvo. Več v videu.
Vselej pademo na testu
2
3.4.2016 | Slovenski nogomet
Leto 2016 je zaenkrat izjemno neuspešno za nogometaše Domžal, sploh če gledamo na rezultate domačih tekem, kjer rumeni niso zabeležili niti ene zmage.
Krško osupnilo Domžale
5
2.4.2016 | Slovenski nogomet
David Poljanec je z dvema goloma odlepil Krško v Domžalah, ki so se po zaostanku z 0:3 v domačem športnem parku prebudile šele v zadnjih minutah (2:3).
"Olimpiškavo" v Krškem
49
12.12.2015 | Slovenski nogomet
Na stadionu Matije Gubca so domačini pripravili eno največjih presenečenj zadnjih let in proti Olimpiji kljub izključitvi preobrnili rezultat za veliko zmago (2:1). Marko Zalokar junak zadnjih minut.