Prva SNL

Olimpija si vse bolj zapleta življenje
Olimpija je v Celju trudoma iztržila remi in zapravila še dve točki prednosti pred Mariborom, ki zdaj zmajem že močno diha za ovratnik. Bledo Olimpijo je v drugem polčasu po predložku s kota rešil Filip Uremović.
23.4.2018 | Slovenski nogomet
Pri kranjskem Triglavu so prepričani, da se jim na zadnjih tekmah, kar se sojenja tiče, godi velika krivica. Na dveh zaporednih tekmah so Triglavani prejeli kar štiri rdeče kartone!
Domžale dihajo za ovratnik
0
22.4.2018 | Slovenski nogomet
Dvoboj tudi v praksi postaja troboj za prvaka, kajti Domžale še naprej meljejo praktično vse pod seboj. Padel je tudi velenjski Rudar, ki je prejel tri gole.
29
1. SNL: Boj za naslov je povsem odprt
36
Olimpija je z remijem v Celju v zrak pognala še dve točki zalogi, s čimer boj za naslov državnega prvaka postaja iz tedna v teden bolj nepredvidljiv. Na derbiju začelja lestvice remi Triglava in Ankarana.
Dvoboj dna v Kranju brez zmagovalca
11
Triglav je v dvoboju za predzadnje mesto v ligi vodil proti Ankaranu, potem zaostajal in imel kar dva igralca manj, na koncu pa izvlekel točko (2:2).
0
Oglejte si vrhunce tekme med Alumimijem in Mariborom, na kateri sta Jan Mlakar in Amir Dervišević poskrbela za zmago vijoličastih v drugem delu igre.