Marca prihajajo Belorusi
Slovenska nogometna reprezentanca bo 27. marca, štiri dni po dvoboju z Avstrijo v Celovcu, v Stožicah na prijateljski tekmi gostila reprezentanco Belorusije. To bo peti medsebojni dvoboj Slovencev in Belorusov.
Marca prihajajo Belorusi
Kavčič: Naš cilj je prvo mesto
Slovenija v skupini z Norveško in Bolgarijo
Slovenija čaka na nasprotnike v ligi narodov
Šalji U19, Čehu U17, Jarcu pa ženska reprezentanca
OSTALE NOVICE Več novic...
FIFA: Slovenija pridobila eno mesto
0
15.2.2018 | Slovenski nogomet
FIFA je ažurirala jakostno lestvico reprezentanc, na kateri zaradi pomanjkanja reprezentačnih tekem ni bilo večjih sprememb. Slovenija je kljub temu pridobila eno mesto in je trenutno na 63. mestu.
Derbi z Avstrijo razprodan?
10
7.2.2018 | Slovenski nogomet
Avstrijska nogometna zveza (ÖFB) je za prijateljsko tekmo s Slovenijo, ki bo 23. marca, prodala že več kot 10.000 vstopnic, poročajo tamkajšnji mediji.
Tekma s Črno goro bo na sporedu junija
0
6.2.2018 | Slovenski nogomet
Nogometna zveza Slovenije (NZS) je fiksirala datum tretje prijateljske tekme letos. Slovenija se bo s Črno goro pomerila 2. junija, prizorišče tekme bo Podgorica.
Marca prihajajo Belorusi
3
1.2.2018 | Slovenski nogomet
Slovenska nogometna reprezentanca bo 27. marca, štiri dni po dvoboju z Avstrijo v Celovcu, v Stožicah na prijateljski tekmi gostila reprezentanco Belorusije. To bo peti medsebojni dvoboj Slovencev in Belorusov.
Slovenija ligo narodov začenja doma, proti Bolgariji
0
24.1.2018 | Slovenski nogomet
Šesti september je dan, ko bo Slovenija odigrala prvo tekmo v UEFA ligi narodov, v goste bo prišla Bolgarija, pri kateri bo slovenska reprezentanca skupinski del tudi zaključila.
Kavčič: Naš cilj je prvo mesto
12
24.1.2018 | Slovenski nogomet
Selektor slovenske reprezentance Tomaž Kavčič se bo skupine v UEFA ligi narodov lotil z maksimalnim ciljem, ki je prvo mesto. Priprave na jesenske preizkušnje se bodo začele že v kratkem.
Nogometna zveza Slovenije
Predoslje 40a, 4000 Kranj
www.nzs.si
Predsednik Radenko Mijatović
Selektor Srečko Katanec
Trenerja Aleš Čeh, Tomaž Kavčič
Trener vratarjev Nihad Pejkovič
REZULTATI
LESTVICA
1. krog
4.9.2016 Litva Litva 2:2 Slovenija Slovenija
4.9.2016 Slovaška Slovaška 0:1 Anglija Anglija
4.9.2016 Malta Malta 1:5 Škotska Škotska
2. krog
8.10.2016 Anglija Anglija 2:0 Malta Malta
8.10.2016 Slovenija Slovenija 1:0 Slovaška Slovaška
8.10.2016 Škotska Škotska 1:1 Litva Litva
3. krog
11.10.2016 Litva Litva 2:0 Malta Malta
11.10.2016 Slovaška Slovaška 3:0 Škotska Škotska
11.10.2016 Slovenija Slovenija 0:0 Anglija Anglija
4. krog
11.11.2016 Anglija Anglija 3:0 Škotska Škotska
11.11.2016 Malta Malta 0:1 Slovenija Slovenija
11.11.2016 Slovaška Slovaška 4:0 Litva Litva
5. krog
26.3.2017 Anglija Anglija 2:0 Litva Litva
26.3.2017 Malta Malta 1:3 Slovaška Slovaška
26.3.2017 Škotska Škotska 1:0 Slovenija Slovenija
6. krog
10.6.2017 Slovenija Slovenija 2:0 Malta Malta
10.6.2017 Škotska Škotska 2:2 Anglija Anglija
10.6.2017 Litva Litva 1:2 Slovaška Slovaška
7. krog
1.9.2017 Litva Litva 0:3 Škotska Škotska
1.9.2017 Malta Malta 0:4 Anglija Anglija
1.9.2017 Slovaška Slovaška 1:0 Slovenija Slovenija
8. krog
4.9.2017 Anglija Anglija 2:1 Slovaška Slovaška
4.9.2017 Slovenija Slovenija 4:0 Litva Litva
4.9.2017 Škotska Škotska 2:0 Malta Malta
9. krog
5.10.2017 Anglija Anglija 1:0 Slovenija Slovenija
5.10.2017 Malta Malta 1:1 Litva Litva
5.10.2017 Škotska Škotska 1:0 Slovaška Slovaška
10. krog
8.10.2017 Litva Litva 0:1 Anglija Anglija
8.10.2017 Slovaška Slovaška 3:0 Malta Malta
8.10.2017 Slovenija Slovenija 2:2 Škotska Škotska
EKIPA
IGRALEC POZICIJA STAROST KLUB
Jan Koprivec Vratar 29 Perugia
Jan Oblak Vratar 25 Atletico Madrid
Nejc Vidmar Vratar 28 Olimpija
Miha Blažič Branilec 25 Ferencvaros
Boštjan Cesar Branilec 35 Chievo
Bojan Jokič Branilec 31
Boban Jovič Branilec 26 Bursaspor
Luka Krajnc Branilec 23 Frosinone
Nemanja Mitrovič Branilec 25 Jagiellonia Bialystok
Antonio Delamea Mlinar Branilec 26 New England Revolution
Matej Palčič Branilec 24 Wisla Krakov
Miral Samardžić Branilec 31 Anži
Gregor Sikošek Branilec 24 Brondby
Nejc Skubic Branilec 28 Konyaspor
Andraž Struna Branilec 28 Anorthosis
Matija Širok Branilec 26 Domžale
Dejan Trajkovski Branilec 25 Puskas Akademia
Mitja Viler Branilec 31 Maribor
Jure Balkovec Vezist 23 Bari
Valter Birsa Vezist 31 Chievo
Josip Iličič Vezist 30 Atalanta
Kevin Kampl Vezist 27 RB Leipzig
Andraž Kirm Vezist 33 Domžale
Rene Krhin Vezist 27 Nantes
Rok Kronaveter Vezist 31 Olimpija
Jasmin Kurtič Vezist 29 SPAL
Dejan Lazarević Vezist 28 Jagiellonia Bialystok
Žan Majer Vezist 25 Rostov
Miha Mevlja Vezist 27 Zenit
Nik Omladič Vezist 28 Greuther Fürth
Jan Repas Vezist 20 Caen
Rajko Rotman Vezist 28 Istanbul B.B.
Aljaž Struna Vezist 27 Carpi
Benjamin Verbič Vezist 24 Dinamo Kijev
Amedej Vetrih Vezist 27 Domžale
Miha Zajc Vezist 23 Empoli
Robert Berič Napadalec 26 St. Etienne
Roman Bezjak Napadalec 28 Jagiellonia Bialystok
Tim Matavž Napadalec 29 Vitesse
Milivoje Novakovič Napadalec 38 Nagoya Grampus
Andraž Šporar Napadalec 23 Slovan Bratislava